2014-09-18     Autor:  Expo Sweet EZIG | exposweet.pl
Expo Sweet - najsłodsze targi w Polsce ciągle rosną.

Rok 2015 będzie wyjątkowy dla targów Expo Sweet. Po raz pierwszy impreza potrwa aż 4 dni i rozpocznie się w niedziele 22 lutego. Warto zapisać sobie w kalendarzu termin 22-25 lutego 2015 i wygospodarować nieco czasu na odwiedzenie targów, gdyż Organizatorzy już zapowiadają wyjątkowe atrakcje. 

foto: http://www.exposweet.pl/relacje-z-targow

Poniżej przedstawiamy plan targów, aby każdy z Państwa mógł wybrać najciekawszy dla siebie termin: 

- Niedziela 22 lutego  będzie wielkim świętem czekolady, gdyż wówczas zostaną rozegrane europejskie eliminacje konkursu World Chocolate Masters.

- Poniedziałek 23 lutego to dzień Lodziarskich Mistrzostw Polski, które są jednocześnie eliminacjami do Lodziarskiego Pucharu Świata w Rimini w roku 2016. Zwycięska drużyna otrzyma nagrody o wartości prawie 30 tys. złotych, więc warto zgłosić swój udział, albo przynajmniej przyjechać i kibicować.

- Wtorek 24 lutego tego dnia przygotowana szczególne atrakcje dla sektora gastronomicznego. Przy współpracy z Fundacją Szefów Kuchni, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni oraz Trendy Chef’em zostanie rozegrany konkurs na deser gastronomiczny. Do udziału są zaproszeni szefowie kuchni, kucharze, restauratorzy i właściciele lub pracownicy punktów gastronomicznych.

- Środa 25 lutego to ostatni dzień targów, ale wbrew utartym przekonaniom jest do dzień najbardziej atrakcyjny dla zwiedzających. Na Forum będą się odbywać Mistrzostwa Polski Uczniów Szkół Cukierniczych, natomiast na hali będzie ponad 100 Wystawców, gotowych do negocjowania atrakcyjnych „potargowych cen”. Jeśli planujecie Państwo zakup maszyny i chcecie uzyskać naprawdę dobrą cenę, przyjazd ostatniego dnia targów to „strzał w dziesiątkę”. Po każdym Expo Sweet kilkadziesiąt maszyn wyjeżdża spod hali prosto do nowych nabywców. Wystawcy cieszą się, że nie muszą wracać ze sprzętem, a nowy nabywca jest zadowolony z wyjątkowej ceny, której w żadnych innych okolicznościach by nie wynegocjował.

Jeśli więc prowadzicie Państwo lodziarnię, cukiernię, piekarnię lub restaurację koniecznie przyjdźcie na targi Expo Sweet. Wstęp dla osób z branży jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie www.exposweet.pl (rejestracja on-line ruszy pod koniec roku).

Nowy serwis cukiernie.net